Özel oda süresi nedir?

v10.showencam.com kameralı özel sohbet odalarında birebir canlı kameralı özel sohbet edebilmek için süre satın almanız gerekmektedir. Satın aldığınız süre kadar özel odada birebir kameralı sohbet edebilirsiniz. Sürenizi istediğiniz zaman istediğiniz üye ile görüntülü görüşme için kullanabilirsiniz.

Gold üyelik ve özellikleri nedir?

v10.showencam.com'da bulunan özel imkanlardan yararlanmanız için Gold Üye olmanız gerekmektedir. Gold Üyelik olduğunuzda sınırsız genel odalara girme, sınırsız sohbet etme ve özel mesaj gönderme gibi özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

GOLD Üyelik sayesinde :
Turuncu renge sahip olur ve her GENEL Oda da en üstlerde yer alırsınız.
İstediğiniz kadar yazabilirsiniz sınırsız olursunuz.
Tüm üyelere mesaj gönderebilirsiniz ve v10.showencam.com tarafından 7/24 destek alabilirsiniz.

Gold Üyelik satın alıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için satış sayfamızı ziyaret ediniz.

Ödeme yaptım fakat hesabımda gözükmüyor?

v10.showencam.com kredi kartı işlemlerinde %100 GÜVENLİ 3D SECURE sistemi kullanmaktayız. Kart bilgilerinizi girdikten sonra sistem sizi güvenliğiniz için kendi bankanızın sayfasına yönlendirir ve kartınızla ilgili güvenlik soruları sorar. Eğer güvenlik bilgilerini eksik girerseniz kredi yükleme işleminiz tamamlanamaz. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olunuz.

Cep telefonu ödemelerinizde ise telefonunuza gelen mesaja EVET veya ONAY yazıp cevaplamalısınız. Aksi taktirde kredi yükleme işleminiz tamamlanamaz.

Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

Kredi Kartı: Hesabınıza hemen süre yüklemek için kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Cep Telefonu: Kredi yüklemenin en hızlı yolu Cep Telefonunuzdur. 30 Saniye içerisinde işleminiz tamamlanır.

Paypal: Dünyanın en güvenli ödeme sistemi olan Paypal kullanıcıları için bu ödeme yöntemini de sizlere sunmaktayız

PTT / Banka Transferi (Havale / EFT): Satın Alma sayfamızda bulunan hesap numaralarımızdan birine satın almak istediğiniz kredi tutarını aktarıp bize havale bilgilerini iletmelisiniz.
Bu bilgileri tarafımıza eksiksiz bildirirseniz mümkün olan en kısa sürede hesabınıza kredi yüklenecektir. PTT veya Havale/EFT ile ödeme yaptıysanız bize buraya tıklayarak bildire bilirsiniz.

ATM ve bankamatiklerden ödeme yapabilir miyim?

Elbette, herhangi bir hesaba ihtiyacınız olmadan da bankamatiklerden v10.showencam.com kredisi yükleyebilirsiniz. Bankamatiğe gidip kartsız işlem menüsüne girerseniz hesap numaralarımıza para gönderip kredi yükleyebilirsiniz. Bankalar kartsız işlemleri için 3 ile 5 TL arasında işlem masrafı almaktadırlar. Para aktarımı sonrası tarafımıza ödeme bildirimi yapmak durumundasınız. Bildirim sonrası mümkün olan en kısa sürede hesabınıza kredi yüklenecektir.

Süremi hemen kullanmak zorundamıyım?

Yüklediğiniz kredileri (sürenizi) istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, asla zaman aşımına uğramamaktadır. Ayrıca ne zaman hangi üyeyle kaç kredi kullandığınızı hesap detayları sayfamızda görebilirsiniz.

Özel oda görüşmesini nasıl başlata bilirim?

Hesabınıza kredi yükledikten sonra sohbet etmek istediğiniz üyeye özel görüşme daveti gönderebilirsiniz.

Odalarda nasıl mesaj yazabilirim?

Genel odalarımızda sohbet etme ayrıcalığı sadece Gold Üyelerimizde bulunmaktadır. Satın alma sayfamız'dan Gold Üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Genel ve Özel odalar görüntülenmiyor?

v10.showencam.com Flash Teknolojileri ile geliştirilmiştir. Eğer sohbet sayfalarımızı göremiyorsanız Adobe Flash Player yüklemeniz gerekir.
Bilgisayarınıza ayrıca JAVA da yüklemeniz gerekmektedir. Buraya tıklayarak JAVA yükleyebilirsiniz